Targowisko Miejskie w Wołowie

Montaż:Wołów

Budowa boksów handlowych na terenie targowiska miejskiego w Wołowie. Inwestycja realizowana była w okresie od września do grudnia 2012 r. Nasza firma wykonała zadaszenia o łącznej powierzchni 2200 m2. Konstrukcja  zadaszeń to drewno klejone zaimpregnowane specjalnym preparatem zapobiegającym rozprzestrzenianiu się ognia. Pokrycie dachu to poliwęglan komorowy grubości 16mm który w połączeniu z poliestrem posiada NRO.

Konstrukcja dachu z drewna klejonego

Montaż: Gdańsk

Konstrukcyjne drewno klejone jest materiałem dającym  nieograniczone możliwości w kształtowaniu elementów konstrukcyjnych, pozwala nam to na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów z wykorzystaniem drewna klejonego. Duże rozpiętości, które możemy uzyskać stosując technologię drewna klejonego warstwowo pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni, przy porównywalnie niższej cenie konstrukcji w odniesieniu do innych technologi. Realizujemy dostawy elementów z drewna klejonego na terenie całej Polski.


Zadaszenie basenu

Montaż: Warszawa

Nasze ekipy montażowe posiadają doświadczenie, oraz wysokiej jakości sprzęt i elektronarzędzia dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość wykonania naszych usług i  krótkie terminy realizacji. Nasze doświadczenia obejmują wszystkie rodzaje konstrukcji wykonanych z drewna klejonego warstwowo, takich jak: sale gimnastyczne, hale przemysłowo-produkcyjne, magazynowe, baseny,zadaszenia tarasów, ujeżdżalnie, korty tenisowe, wiaty garażowe, obiekty sakralne, stajnie, obory.

 

Budynek gospodarczy

Montaż: Łódz

Każdy produkt lub usługa czy to więźba dachowa, czy też budynek gospodarczy z drewna klejonego o niestandardowej konstrukcji, wykonywane są przez nas z największą starannością i dbałością o wszystkie szczegóły. Mamy krótkie terminy realizacji, w kwestii jakości nie uznajemy kompromisów dzięki temu oferowane przez nas przez produkty mogą pełnić swoją funkcję przez długie lata.


Konstrukcja dachu z drewna klejonego

Montaż: Gdańsk

Więźby dachowe z drewna klejonego warstwowo wykonujemy w systemie prefabrykowanym. Więźby dachowe prefabrykowane są w dalszym ciągu rzadziej spotykane niż tradycyjne. Więźby prefabrykowane cechuje  bardzo wysoka jakość i konkurencyjna cena. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii CNC więźba prefabrykowana wykonana zostaje z najwyższą precyzją i starannością. Mamy możliwość wykonania wizualizacji konstrukcji dachu dachu w 3D.

Konstrukcja dachu z drewna klejonego

Montaż: Katowice

Jednym z najważniejszych elementów konstrukcji domu jest więźba dachowa dlatego kluczowe jest wybranie  odpowiedniej firmy wykonawczej i materiału z którego zostanie wykonana. Nasza firma umożliwia realizowanie najbardziej niekonwencjonalnych projektów z drewna klejonego. Produkcja więźby dachowej wspierana jest przez zaawansowany program komputerowy dzięki któremu mamy możliwość przygotowania projektu oraz optymalizację produkcji. 


PORADY EKSPERTA
ZABEZPIECZENIA PRAWNE
Kontakt: tel. (+48) 796 416 533, (+48) 515-844-105, tel/fax (+48) 58 303 27 09    Mail: info@carportplanet.pl
Copyright © 2016 Carport PLANET