Zadaszenie ogródka przy kawiarni

Montaż: Świnoujście

Zadaszenie kawiarni Cafe Kredens w Nowa Promenada Świnoujście ul. Uzdrowiskowa 12. Konstrukcję wykonaliśmy na podstawie pomysłu i projektu właściciela kawiarni, długość zadaszenia  10m szerokość 5,3m. Konstrukcja w całości wykonana jest z drewniana klejonego warstwowo. Jako pokrycie dachu zastosowane zostały przezroczyste panele z poliwęglanu litego produkcji duńskiej Fastlock Uni.

Zadaszenie tarasu przy Hotelu Perla Mare Krynica Morska

Montaż: Krynica Morska

Zadaszenie ogródka letniego przy hotelu Perla Mare wykonane zostało na wymiar: długość 13,42m szerokość 4,40m. Konstrukcja w całości wykonana jest z drewniana klejonego warstwowo. Jako pokrycie dachu zastosowane zostały przezroczyste panele z poliwęglanu litego Fastlock Uni.  Oferujemy również zabudowę boczną z folii w dowolnej kolorystyce.


Zadaszenie ogródka przy kawiarni

Montaż: Międzyzdroje Szczecin

Zadaszenie kawiarni Viva la Moda w Międzyzdrojach ul.Krasickiego 10c wykonane zostało na wymiar: długość 12,8m szerokość 5,7m. Konstrukcja w całości wykonana jest z drewniana klejonego warstwowo. Jako pokrycie dachu zastosowane zostały przezroczyste panele z poliwęglanu litego Fastlock Uni. Prowadzimy równiez sprzedaż samych pokryć w tym paneli Fastlock duńskiego koncernu które dostarczamy na terenie całej Polski.

Zadaszenie ogródka przy barze

Montaż: Rowy

Zadaszenie ogródka przy barze w Rowach wykonane zostało na wymiar: długość 9m szerokość 3,8m. Konstrukcja w całości wykonana jest z drewniana klejonego warstwowo. Jako pokrycie dachu zadaszenia zastosowane zostały przezroczyste panele z poliwęglanu litego Fastlock Uni ten rodzaj poliwęglanu dostępny jest jeszcze kolorze dymionym, bursztynowym i białym.


Zadaszenie ogródka przy hotelowej restauracji

Montaż: Międzyzdroje

Zadaszenie ogródka przy hotelu "Marina" w Międzyzdrojach ul.Gryfa Pomorskiego 1 wykonane zostało na wymiar: długość 9m szerokość 5,7m. Konstrukcja w całości wykonana jest z drewniana klejonego warstwowo. Jako pokrycie dachu zastosowane zostały przezroczyste panele z poliwęglanu litego Fastlock Uni 

Zadaszenie ogródka baru i tarasów

Montaż: Kołobrzeg

Zadaszenia razem 3szt. ogródka i tarasów przy cempingu Baltic w Kołobrzegu. Największe zadaszenie ma długość 6,20m i szerokość 8,5m. Konstrukcja zadaszeń w całości wykonana jest z drewniana klejonego warstwowo pomalowanego na kolor tik. Jako pokrycie dachowe zastosowane zostały przezroczyste panele z poliwęglanu litego produkcji Duńskiej.


Zadaszenie ogródka letniego w pizzeri

Montaż: Ustka

Zadaszenie ogródka letniego  Pizzerii w Ustce wykonane zostało na wymiar: długość 6,62m szerokość 4,2m. Konstrukcja w całości wykonana jest z drewniana klejonego warstwowo pomalowanego na kolor tik. Jako pokrycie dachowe zastosowane zostały przezroczyste panele z poliwęglanu litego Fastlock Uni produkcji duńskiego koncernu Icopal.

Drewniane zadaszenie przejścia

Montaż: Warszawa Janki

Zadaszenie przejścia do budynku biurowca piekarni w Warszawie. Zadaszenie ma wymiary długość 15m szerokość 7m. Konstrukcja wykonana jest z drewna klejonego warstwowo, pokrycie dachu to dwukomorowy poliwęglan grubości 16m. Realizacja na podstawie dokumentacji wykonawczo-projektowej dostarczonej przez klienta. 


PORADY EKSPERTA
ZABEZPIECZENIA PRAWNE
Kontakt: tel. (+48) 796 416 533, (+48) 515-844-105, tel/fax (+48) 58 303 27 09    Mail: info@carportplanet.pl
Copyright © 2016 Carport PLANET