Panel z poliwęglanu litego - biały
Długość - 2,0m cena brutto: 64 PLN Ilość:
Długość - 3,0m cena brutto: 95 PLN Ilość:
Długość - 3,5m cena brutto: 111 PLN Ilość:
Długość - 4,0m cena brutto: 127 PLN Ilość:
Długość - 4,5m cena brutto: 143 PLN Ilość:
Długość - 5,0m cena brutto: 159 PLN Ilość:
Długość - 6,0m cena brutto: 190 PLN Ilość:

Poleć znajomemu » Zadaj pytanie »

Opis

PRZY PEŁNEJ PRZEDPŁACIE NA KONTO DOSTAWA BEZPŁATNA DO 14 DNI

DOSTAWA KURIEREM DO 48 GODZIN. KOSZT DOSTAWY OD 220 PLN MOŻLIWA PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Panel dachowy wykonany jest z wysokiej jakości poliwęglanu litego produkcji duńskiej znakomicie nadającym się na pokrycie wiat garażowych - carport, wiat ogrodowych, oszkolonych werand, świetnie sprawdza się jako zadaszenie tarasów i balkonów, znajduje zastosowanie jako pokrycie daszków nad drzwi wejściowe i daszków balkonowych. Stosować go można na konstrukcje drewniane i stalowe. Poliwęglan lity jest tak mocny i wytrzymały, że przetrwa każdą próbę czasu.

Wytrzymały i elastyczny
Panele dachowe z poliwęglanu litego są bardzo elastyczne i mogą być dowolnie formowane bez negatywnego wpływu na ich wytrzymałość. Dach jest przez to nie tylko atrakcyjny, ale również wytrzymały.

Znakomity system łączenia
Panele dachowe z poliwęglanu litego są dostępne w każdej długości. Konstrukcja opiera się na systemie łączy zatrzaskowych bez żadnych otworów, bez żadnych wkrętów, dzięki czemu dach wygląda estetycznie jest łatwy w montażu i całkowicie szczelny.

Łatwy i prosty w montażu
Poliwęglan lity łączy się na zatrzaski. Mocowanie do łat też jest bardzo proste i może być wykonane w sposób widoczny lub niewidoczny do wyboru mamy zatrzask boczny i bardziej estetyczny niewidoczny po zamocowaniu paneli dachowych zatrzask górny.

Przetrzyma każdą pogodę
Panele z poliwęglanu litego dobrze znoszą burze, obfite opady deszczu czy śniegu. Dzięki znakomitemu systemowi zatrzasków fałdowych nie trzeba wiercić otworów, które mogłyby powodować przecieki. Panele z poliwęglanu gwarantują w 100% szczelność dachu.
Kolor biały.
Biała powierzchnia znakomicie rozprasza światło i przy lekko zachmurzonej pogodzie daje efekt skupienia i wzmocnienia światła. Obszar pod dachem będzie wydawał się jaśniejszy niż poza jego obrębem.

Łatwy w utrzymaniu
Poliwęglan lity jest łatwy w utrzymaniu. Czyścić go można wodą przy pomocy węża ogrodowego, z ewentualnym dodatkiem środków czyszczących. Panele zamontowane w kształcie łuku są szczególnie łatwe w utrzymaniu, gdyż deszcz z łatwością zmywa z nich wszelkie zanieczyszczenia.

Rozmiar paneli
Każdy panel jest szeroki na 20 cm. Panele dostępne są w długościach: 3m / 3,5m / 4m / 4,5m / 5m / 6m. Panele wykonane są z wysokiej jakości poliwęglanu, dzięki czemu są mocne i trwałe. Wytrzymałość, kształt i wygląd pozostają niezmienne przez wiele lat.

Poliwęglan lity ze znakomitym systemem zatrzasków, jest łatwy w montażu i zapewnia idealne przyleganie łączy. Poliwęglan lity może być montowany na powierzchni płaskiej jak i zakrzywionej.

Zastosowanie
Poliwęglan lity jest najczęściejwykorzystywany jako pokrycie wiat garażowych carport, wiat ogrodowych, altan, daszków nad drzwi wejściowe do budynków, świetnie sprawdza się jako zadaszenie tarasów, zadaszenie balkonów Znajduje także zastosowanie przy tworzeniu pergoli, świetlików zadaszeń dla ramp załadowczych, jak również innych terenów odkrytych.

Montaż
Poliwęglan lity montowany jest poprzez zaciskanie fałd jedna w drugą i mocowany za pomocą zatrzasków do krokwi. Przy maksymalnym rozstawie podpór do 60 centymetrów, możliwe jest ostrożne chodzenie po panelach, jak również w przypadku przewidywanego obciążenia śniegiem nie dochodzi do odkształcenia paneli. Szeroki wybór akcesoriów zapewnia szczelne i eleganckie wykończenie krawędzi dachu.
 
PORADY EKSPERTA
ZABEZPIECZENIA PRAWNE
Kontakt: tel. (+48) 796 416 533, (+48) 515-844-105, tel/fax (+48) 58 303 27 09    Mail: info@carportplanet.pl
Copyright © 2016 Carport PLANET