Place zabaw dla dzieci zjeżdzalnie huśtawki

Place zabaw zestawy Jungle Gym

Zestawy Jungle Gym to doskonałe rozwiązanie do każdego ogrodu, niepowtarzalne połączenie architektury drewnianej z funkcjami placów zabaw. Każdy z zestawów nie tylko różni się wielkością, ale i posiada różne akcesoria. Każdy może więc znaleźć coś dla siebie.

Place zabaw kombinacje Jungle Gym

Kombinacje Jungle Gym to rozbudowane o dodatkowe elementy i akcesoria podstawowe zestawy Jungle Gym. Wszystkie place zabaw - moduły i akcesoria odpowiadają normom EN-71-1, 2 & 8, definiującym cechy bezpiecznych placów zabaw na użytek niepubliczny.

Moduły i domki Jungle Gym

W tej kategorii znajdują się domki Jungle Gym i dodatkowe akcesoria o które można rozbudować podstawowe zestawy. Jungle Gym to jednak nie tylko funkcjonalne komplety montażowe, to również wiele dodatków takich jak np. folia stanowiąca podłoże dla piasku, przykrycia do piaskownic chroniące przed dostępem zwierząt, zaproszenia (Jungling Cards), które dzieci mogą przekazać swoim przyjaciołom

Akcesoria Jungle Gym

Wszystkie zestawy można rozbudowywać dodając wiele kompatybilnych modułów i akcesoriów. Każdy plac zabaw różni się wielkością i posiada różne dostępne akcesoria. W tej kategorii każdy może wybrać najlepsze dodatki dla siebie.

Place zabaw do użytku publicznego

Hy-Land to projekty wykonane w zgodności z normami dotyczącymi placów zabaw przeznaczonych do użytkowania publicznego. Zaprojektowane zostały i wykonane zgodnie z europejską normatywą EN 1176, określającą cechy placów zabaw o przeznaczeniu publicznym i wszelkie akcesoria posiadają certyfikat potwierdzający tą zgodność. Wszelkie cechy placów zabaw użytkowanych publicznie a określonych tą normą obowiązują również w Polsce.

PORADY EKSPERTA
ZABEZPIECZENIA PRAWNE
Kontakt: tel. (+48) 796 416 533, (+48) 515-844-105, tel/fax (+48) 58 303 27 09    Mail: info@carportplanet.pl
Copyright © 2016 Carport PLANET