Daszki

System zunifikowanych zadaszeń z poliwęglanu i akrylu to lekkie, bezpieczne i gotowe zestawy, do samodzielnego montażu. W ofercie posiadamy daszki łukowe i proste. Zadaszenia mają szerokie zastosowanie, najczęściej wykorzystywane są jako daszki nad drzwi wejściowe zewnętrzne, zadaszenia logii i balkonów w budownictwie wielorodzinnym. Zadaszenia produkowane są na konstrukcjach z drewna klejonego warstwowo lub na konstrukcjach metalowych. Pokrycie dachu wykonane jest z wysokiej jakości poliwęglanu litego, płyt z poliwęglanu komorowego lub płyt akrylowych. Zadaszenia w tej kategorii dostępne są tylko w standardowych wymiarach. Świadczymy usługę montażu na terenie całej Polski.

Wejdź

Fastlock Uni

System paneli z poliwęglanu litego Icopal Fastlock Uni to jedno z najnowocześniejszych na rynku rozwiązań umożliwiających budowę interesujących, oryginalnych zadaszeń. Poliwęglan lity Fastlock Uni oferujemy w trzech kolorach: panele białe dające przyjemne i miękkie światło - biała powierzchnia znakomicie rozprasza promienie słoneczne i przy lekko zachmurzonej pogodzie daje efekt skupienia i wzmocnienia światła, panele bursztynowe które idealnie sprawdzają się jako pokrycie zadaszeń tarasów - panel bursztynowy zapewnia odpowiednie doświetlenie pomieszczenia jak również daje znakomitą ochronę przed promieniami słonecznym, panele przezroczyste w przypadku jeśli pożądane jest maksymalne nasilenie światła. Dostawy realizujemy na terenie całej Polski.

Wejdź

Poliwęglan lity – płyty

Płyty z poliwęglanu litego są wysoko zaawansowanym technologicznie tworzywem, które dzięki swoim własnościom fizyko-chemicznym często wypiera szkło z zastosowań konstrukcyjno -wykończeniowych. Poliwęglan jest jednym z najbardziej postępowych polimerów w dziedzinie nowoczesnych materiałów z zakresu tworzyw sztucznych. Poliwęglanowe płyty stanowią prawdziwy przełom w zakresie wzornictwa i metod konstruowania. Są przezroczyste jak szkło, posiadają jednak 200-krotnie większą wytrzymałość przy jednocześnie o połowę mniejszym ciężarze. Dodatkową zaletą tych płyt jest możliwość nadawania łuków tym płytom poprzez obróbkę gięciem zarówno na gorąco, jak i na zimno. Dostawy realizujemy na terenie całej Polski.

Wejdź

Poliwęglan Komorowy – płyty

Poliwęglan komorowy (PCB) jest tworzywem, którego własności sprawiają, iż stanowi najbardziej uniwersalny materiał zdolny połączyć najwyższe parametry optyczne i wytrzymałościowe z doskonałą izolacyjnością termiczną i niewielką wagą. Poliwęglan komorowy ma zastosowanie m. in. do przeszkleń targowisk, cieplarni, basenów, hal przemysłowych i sportowych, przejrzystych ekranów akustycznych oraz w budownictwie indywidualnym do tarasowych pokryć dachowych, markiz, ścianek działowych, oranżerii, ogrodów zimowych a także jako wypełnienie balustrad balkonów i klatek schodowych. Dostawy realizujemy na terenie całej Polski.

Wejdź

PORADY EKSPERTA
ZABEZPIECZENIA PRAWNE
Kontakt: tel. (+48) 796 416 533, (+48) 515-844-105, tel/fax (+48) 58 303 27 09    Mail: info@carportplanet.pl
Copyright © 2016 Carport PLANET